24.01.2011
Vrei sa te descarci?
Vrei sa te descarci? Nu poti zice nimanui ce te framanta? Vrei sa evadezi din realitate? Vrei sa spui lumii ce te supara? ACUM se poate, am creat acest blog, deoarece pe fiecare dintre noi il streseaza o anumita problema, o anumita framantare, poti sa spui ce vrei fara sa te pedepseasca nimeni, poti sa afli solutii la problemele tale, poti sa te descarci semnandu-te ANONIM, iar in felul acesta nimeni nu va sti cine esti. DESCARCA-TE, in fiecare dintre noi se acumuleaza oboseala, stres si nu prea mai faci fata problemelor atat pe plan profesional cat si in dragoste. SPUNE ce ai de zis si cine stie in masura experientei fiecaruia dintre noi vom putea sa te ajutam...........INCEARCA e GRATIS. O intrebare nu omoara pe nimeni!!!
Abonați-vă la:
Postări (Atom)