24.01.2011

Vrei sa te descarci?

Vrei sa te descarci? Nu poti zice nimanui ce te framanta? Vrei sa evadezi din realitate? Vrei sa spui lumii ce te supara? ACUM se poate, am creat acest blog, deoarece pe fiecare dintre noi il streseaza o anumita problema, o anumita framantare, poti sa spui ce vrei fara sa te pedepseasca nimeni, poti sa afli solutii la problemele tale, poti sa te descarci semnandu-te ANONIM, iar in felul acesta nimeni nu va sti cine esti. DESCARCA-TE, in fiecare dintre noi se acumuleaza oboseala, stres si nu prea mai faci fata problemelor atat pe plan profesional cat si in dragoste. SPUNE ce ai de zis si cine stie in masura experientei fiecaruia dintre noi vom putea sa te ajutam...........INCEARCA  e GRATIS. O intrebare nu omoara pe nimeni!!!

5 comentarii:

  1. Imi este foarte greu si deja am obosit sa port o masca, sa fiu puternic, sa nu ma calce lumea in picioare, imi impun ideile daca sunt bune, accept sfaturi, dar ca sa faci ce tb in tara asta tb sa fii dur, dar se intampla sa obosesc, in loc sa fiu un om normal, incerc sa fiu ceea ce nu sunt, e bine pe multe fronturi, dar ma nelinisteste pe plan interior, ma bucur ca s-a inventat un astfel de program sa-i zic asa unde fiecare poate sa se descarce, cateodata e bine sa te descarci unui strain, sau undeva unde nu te cunoaste nimeni, e o idee superbuna. Va multumesc!

    RăspundețiȘtergere
  2. ADMIN-Anonim28.01.2011, 14:54

    De foarte multe ori, fiecare dintre noi purtam masti, unele care ne ajuta sa trecem peste probleme, iar altele mai putin. Nu zic ca e bine sa porti o masca, dar te si ajuta, cel putin te pot sfatui sa porti acele masti in prezenta strainilor, dar in cadrul familiei si prietenilor apropiati evita pe cat de mult poti, pt ca nu ai vrea sa te schimbi in prezenta lor.

    RăspundețiȘtergere
  3. De curand am cunoscut o minune de fata, e inteligenta, frumoasa si cred ca m-am indragostit de ea, e plina de viata, are o energie de nedescris, imi place la nebunie, am iesit de cateva ori in oras mai multi. Am cunoscut un sentiment foarte revelator pe care de cativa ani nu l-am mai simtit, asta e bine, dar nu stiu cum sa fac sa o intreb daca as avea vreo sansa la ceva mai mult. Intamplarea face ca mai e cineva, ce e normal in cazul unei femei ca ea. Si mai am o problema majora, ma uit la ea si ma blochez numai pot scoate nici un cuvant, parca uit tot alfabetul in momentul ala si e penibil. Dar chestia e ca de cate ori simt ceva bine intotdeauna nu iese ca mine, am tot sperat pana acum dar degeaba. Ajutati-ma cu un sfat va rog!

    RăspundețiȘtergere
  4. Cred ca cel mai bine ar fi sa-i spui direct, dar eu zic ca daca ai primi un raspuns si din partea unei femei ar fi mai bine venit!

    RăspundețiȘtergere

Comentarii